×
facebookyou tubeinstagram

Jesteśmy dla Was

Celem działań w naszym gabinecie jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług fizjoterapeutycznych z zastosowaniem znanych i sprawdzonych metod terapeutycznych.
W gabinecie rehabilitacji zajmą się Państwem wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z zakresu fizjoterapii.
Posiadamy najnowszej generacji aparaty m.in. światową innowację w walce z bólem SALUS TALENT oraz SALUS TALENT URO. Dysponujemy również nowoczesnym systemem do zwalczania bólu związanego z układem mięśniowo szkieletowym - falą uderzeniową ZIMMER.

Zabiegi fizykoterapeutyczne są doskonałą terapią wspomagającą leczenie stosowaną od wielu lat. Skuteczność różnych zabiegów została potwierdzona badaniami naukowymi.

W zależności od zastosowania bodźca terapia może mieć działanie przeciwbólowe, rozluźniające, przeciwzapalne lub wspomagające procesy regeneracyjne tkanek i organizmu.

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług fizjoterapeutycznych z zastosowaniem znanych i sprawdzonych metod terapeutycznych.

Zabiegi w naszym gabinecie nie są refundowane przez NFZ.

Kilka słów od
Właścicielki gabinetu ALMAMED

Zapraszam do mojego gabinetu fizykoterapii. Jestem fizjoterapeutką o długoletnim stażu (ponad 20 lat doświadczenia). Od kilku lat prowadzę gabinet, w którym znajdziecie Państwo innowacyjny sprzęt, dzięki któremu szybko uwolnicie się od bólu i powrócicie do pełnej sprawności.

Opinie o gabinecie

Jesteśmy dumni z tego, że możemy pomagać naszym pacjentom. Sprawdź ich opinie o naszym gabinecie lub dodaj własną na profilu ALMAMED.

google maps